20 czerwca 2018
Sukcesy młodych tenisistów AZS Poznań!

Ela Iwaniuk (AZS Poznań) została złotą medalistką MP w deblu do lat 23! Mistrzostwa odbywały się w KT Avia Świdnik.

Adam Dec został mistrzem Wielkopolski w singlu!

Julia Sokolovskaia dwukrotną medalistką Młodzieżowych Mistrzostw Polski do 23 lat w tenisie. Brązowy medal w singlu i brązowy medal w deblu!
