17 maja 2016
Pływaczki synchroniczne na medal!
Sukcesy AZS w kolejnej dyscyplinie – pływanie synchroniczne. 14-15 maja na Termach Maltańskich odbyły się Mistrzostwa Polski juniorek.

Medale zdobyły:
- Swietłana Szczepańska i Wiktoria Grabowska w duecie - złoto
- Swietłana Szczepańska solo - złoto
- Wiktoria Grabowska solo - srebro
- Swietłana Szczepańska, Wiktoria Grabowska, Julia Mikołajczak i Oliwia Smektała w drużynie - złoto

Filmik z drużyną: https://www.facebook.com/Oliwia-Smekta%C5%82a-1691063864459454/videos
